Objednat léčení na dálku

Minimální doba terapie je 1 měsíc, poté je na vás, zda se rozhodnete v léčení na dálku pokračovat. Částku je nutné předem uhradit na č.ú: 670100-2209358547/6210, buď bankovním převodem, nebo poštovní složenkou (jako adresáta vyplňte: Vladimír Cvrk, Vlhká 167/11, 602 00 Brno).

Většinou mohou nastat dvě situace:

1. Pokud nebudete mít žádný pocit zlepšení, buď můžeme působení úplně ukončit, nebo můžete začít s špičkovými přípravky Tradiční Čínské Medicíny. Pokud bude pro vás přípravek Tradiční Čínské Medicíny „finančně náročný“, můžeme zvolit, jako alternativu, jiný kvalitní produkt, například extrakty z bylin, „klasické“ čaje, apod. 2. Pocítíte li kladné působení, znamená to, že jste trochu citlivější a léčení na dálku má na vás okamžitý účinek. V tomto případě můžeme pokračovat v terapii, bez „podpůrných“ prostředků.

Cena léčení na dálku:

1 měsíc 1.500 Kč 50 Kč denně!
3 měsíce 3.000 Kč 33 Kč denně!
6 měsíců 4.500 Kč 23 Kč denně!
12 měsíců 7.500 Kč 21 Kč denně!

POZOR, POČET KLIENTŮ JE OMEZEN NA POUHÝCH 15!

Současně s léčením nabízím v přiměřeném rozsahu další naše produkty:

Při nákupu nad 3.900,-Kč (počítá se i objednávka léčení na dálku), je poštovné a balné zdarma.
Formulář se vztahuje k osobě, která chce podstoupit terapii Léčení na dálku. Pokud si objednáváte Léčení na dálku pro své příbuzné, známé, přátele, atd. vyplňte prosím informace o sobě, v druhé části formuláře (pro identifikaci a kontakt na Vás).    Napište, kde se klient právě nachází (pokud je v nemocnici, napište "v nemocnici" její jméno a adresu).

    Prosím nahrávejte fotky, nejlépe na prázdném (jednobarevném) pozadí, pouze obličej a ramena, podobně, jako fotografii na průkaz. Fotka by měla být maximálně 6MB velká a formát by měl být jeden z těchto: jpg, jpeg, png, gif, tif, tiff. Pokud se vám nepodaří fotku odeslat, budeme vás kontaktovat
    a můžete jí poslat dodatečně.

    Vyplňte prosím své iniciály, pouze pokud objednáváte dálkové vysílání pro jinou osobu, než pro sebe. Slouží pouze pro kontakt na vás.