Časté dotazy

Jak léčení na dálku funguje?

Pro „hrubý“ odhad a představu doporučuji přejít na rubriku způsob léčení, kde je vše popsané.

Pro koho je léčení na dálku vhodné?

Pro všechny, kteří nemohou, nebo nechtějí z nějakého důvodu přijít osobně, nebo lidi, kteří jsou z větší dálky.

Mohu objednat i jinou osobu, než sebe?

Ano, ze souhlasem dotyčného. Pokud si přejete, abych působil bez souhlasu dotyčného, je potřeba abych se propojil a buď pak dostanu souhlas, nebo ne.

Jak poznám, že působíte?

Většinou dle pocitu zlepšení, který se někdy může dostavit skoro okamžitě, nebo během krátkého časového období. Pokud nic necítíte, také je to v pořádku, aby se efekt projevil, pravděpodobně potřebujete více času, stačí vydržet a úleva se určitě dostaví.

Působíte i na zvířata, na které?

Na zvířata většinou nepůsobím, ale pokud dostanu nabídku, můžeme to vyzkoušet. Působení je primárně pro lidské bytosti, co se týká zvířat, mohl by kolega sestavit speciální rezonátor v podstatě i pro jakékoliv zvíře.

Musím přijít na konzultaci za Vámi?

Princip a výhoda léčení na dálku je v tom, že nikam nemusíte chodit. Pokud ale jste z blízkého okolí a můžete se dostavit i osobně, je to lepší, protože vše můžeme probrat individuálně.

Proč musím zadávat osobní údaje?

Jedná se o co nejpřesnější sestavení rezonátoru, proto je vhodné dodat maximum informací. Pokud by se dodala pouze fotka, samozřejmě to stačit bude, ale jak zmiňuji, je lepší pro co nejlepší a nejpřesnější sestavení rezonátoru, dodat veškeré požadované informace.

Mohu si objednat léčení na dálku i po telefonu?

Ano, můžete buď na tel. čísle 777 340 763 (Ing. Vladimír Cvrk), nebo pomocí objednávky, či kontaktního formuláře.